TAXI MOTO v Praze si na zimu opatřilo čtyři kola a střechu - NÁŠ TIP !

03.11.2010 13:19

O dvoustopá vozidla – „baby automobily“ - rozšířilo TAXI MOTO vozový park pro co nejvyšší komfort zákazníků v zimních měsících. Sesterské SMART TAXI tak od 1. 11. 2010 vozí po Praze a okolí příznivce levné, originální a k přírodě šetrnější varianty individuální veřejné dopravy.

SMART TAXI zahajuje své fungování

po dvoutýdenním testovacím provozu. Kromě profesionality a proklientského přístupu zachovává i ceník TAXI MOTO. Nástupní sazba činí 25 korun a jeden kilometr cesty bude zákazníky stát 17 Kč. Služby SMART TAXI si lze objednat na stejném telefonním čísle jako TAXI MOTO,  - které stále zůstává v provozu pro ty, kdo upřednostňují skútr -, tedy 725 322 322.

„Důvodem pro založení SMART TAXI je, že chceme zákazníkům umožnit přepravovat se s námi v zimních měsících s co největším pohodlím a při zachování většiny hlavních výhod TAXI MOTO. „Baby automobil“ se samozřejmě nevyhne dopravním zácpám jako skútr, ale i pro něj platí naše další devizy, tedy hlavně nízká cena, ekonomičnost a s tím těsně spojená nižší zátěž životního prostředí. Když chce jeden člověk někam jet taxíkem, je mnohem šetrnější k přírodě i k jeho kapse použít dvoumístné vozidlo – ať už skútr nebo „baby automobil“ -, které má výrazně nižší spotřebu PH než klasické automobily. Heslem SMART TAXI je proto „Be Smart. Be Single,“ říká Jakub Marek, provozovatel.


Kontakty: TAXI MOTO - SMART TAXI
Telefon: 725 322 322
Email:
info@taxi-moto.cz
www.taxi-moto.cz

 

Autor: TZ: TAXI MOTO

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 21.06.2024

Svátek má Alois

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz