Ivana Marešová a 999 s hostem Michalem Pavlíčkem v Malostranské Besedě

02.03.2011 08:05

Koncert se uskuteční v neděli 6.3.2011. Iva Marešová, křehká blondýnka se silným hlasem, se narodila ve znamení kozoroha. Hudbě se začala naplno a profesionálně věnovat, když se stala spoluzakladatelkou kapely Deset očí, která však v dubnu roku 2007 ukončila svou činnost.

Iva Marešová

Iva se tak naplno věnovala muzikálu a hudbě Michala Pavlíčka. Prošla muzikály Excalibur, Obraz Doriana Graye, Božena Němcová nebo Dáma s kaméliemi, které můžeme vidět v divadle TaFantastika. Není tomu tak dávno, co se dala dohromady s kapelou 999 a vrací se tak k jemnějším melodickým rytmům. Hudba ve stylu rock – folk – akustika Ivě a jejímu hlasovému projevu velmi sluší, tím víc, když "patronem" jejího projektu se stal významný kytarista a hudebník Michal Pavlíček a propůjčil Ivě s kapelou několik svých písniček.

Iva s kapelou vydala debutové CD Na křídlech koní, jehož křest proběhl 28. října 2008 v divadle v Celetné, a to nejen za účastí mnoha nadšených diváků, ale také doprovodných hostů, kteří zahráli nebo zazpívali společně s Ivou a kapelou (Vojtěch Dyk, Václav Noid Bárta, Michal Pavlíček).

Kapela je mimo Ivy sestavená z muzikantů, kteří za sebou mají bohaté hudební zkušenosti a jejichž jména jsou spojována s výraznými počiny na hudebním poli: Michael Vašíček, Jaroslav Friedl , Karel Macálka, Jíra Meisner a Petr Toman.

6. 3. 2011 | neděle | 20.00
Iva Marešová a 999 / host: Michal Pavlíček
160 Kč / na sezení

více informací na:www.malostranska-beseda.cz

 

 

Autor: TZ: Malostranská Beseda

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 23.09.2023

Svátek má Berta

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz