Miss Agro 2009 za dveřmi, nejkrásnější holky v Suchdole. Super mačkanice 10 000 človíčků !

06.05.2009 18:45

Nic lepšího už vás letos nemůže potkat než 11. ročník Miss Agro, který se koná 13.5. 2009. K vidění budou nádherný holky, 100 zvířat, Monkey Business, Nightwork/Airfare. A to vše zadara. Pivko, klobásky a skvělá nálada

Miss Agro 2009 za dveřmi, nejkrásnější holky v Suchdole. Super mačkanice 10 000 človíčků !

Miss Agro je naprosto unikátní spontánní  záležitost, kterou již po jedenácté za velké pozornosti veřejnosti a mimořádné podpory významných partnerů a sponzorů připravují studenti ve spolupráci  s  Českou zemědělskou univerzitou. Živá odlehčená šou pod širým nebem má neopakovatelnou
atmosféru.

Šéf organizačního týmu Vojtěch Dvořák se netajil tím, že letošní ročník miss bude opět  o něco větší a pestřejší. Diváci se dočkají mimořádně kvalitní hudební produkce a skvělého servisu. Samotná volba královny krásy je příslibem nádherné podívané a již nyní máte možnost poslat svůj hlas některé ze třinácti  finalistek. Také my  jsme si pečlivě prohlédli profily dívek na webových stránkách www.missagro.cz . Můžeme jenom potvrdit, že letošní úroda našich zemědělců, alespoň v Suchdole, je skutečně mimořádná.

Generálním sponzorem letošního ročníku Miss Agro je společnost DSI CZ a.s..Silnou mediální  podporu zajišťují hlavní partneři Fajn radio, Radio Rockzone a seznamovací server Líbímseti.cz.

Chybět na této sešlosti by byla přinejmenším škoda, zvláště pak když vám držíme ta nejlepší místa, takže se neloučíme, protože se všichni uvidíme ve středu v Suchdole !!

A kdyby přece jenom něco, tak všechny informace najdete na:

http://www.missagro.cz 


 

Autor: zne

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Miss Agro 2009


Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 21.06.2024

Svátek má Alois

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz