Koupaliště na Petynce - příjemné novinky, báječné plavání !

09.05.2011 11:30

Letošní sezónu zahájilo koupaliště Petynka v plném provozu již 1. května. Rozšířený areál letos nabízí spoustu zajímavých atrakcí, které ocení jak rodiče s dětmi, tak aktivní sportovci. Ceny ani otevírací doba se naopak od minulého roku nemění. Vzhledem k atraktivnosti a velkému zájmu v minulých letech došlo k rozšíření areálu. V celém areálu je možné využít travnaté pláže, 50-ti metrový vyhřívaný bazén pak umožní koupání nejen v horkých dnech. Největším lákadlem pro děti zůstává stometrový tobogán a pro ty nejmenší brouzdaliště a dětské hřiště.

Koupaliště PETYNKA

Letošní novinkou je zřízení dětského koutku, kde se dětem budou věnovat profesionální animátoři. Dětský koutek s nabídkou her a zábavy zahájí svoji činnost ve víkendovém testovacím provozu a v letních měsících se pravděpodobně rozšíří i na vybrané dny v týdnu. Každý čtvrtek od 9 hodin se na koupališti konají lekce aquaerobiku, které jsou v rámci programu Zacvičte si s Prahou 6 zdarma.

Dospělí mohou využít hřišť na beach volejbal, nohejbal či stolní tenis. Nově k tomu přibude hřiště minigolfu. Rozšířena je i nabídka občerstvení. Petynka také stále nabízí bezdrátový přístup na internet pomocí WiFi technologie.

Příznivci Petynky a především rodiče s dětmi se mohou těšit na řadu kulturně–zábavných akcí, které se během sezóny chystají, jako např. Dětský den se Čtyřlístkem, Konec školního roku či Dětský hudební festival. O všem se zájemci dozví včas na webových stránkách koupaliště www.koupalistepetynka.cz či na Facebookovém profilu koupaliště http://www.facebook.com/koupalistepetynka

Pro návštěvníky je zdarma k dispozici parkovací plocha dostupná z ulice Na Petynce. V květnu je otevřeno od 9 do 20 hodin, od června pak od 7 do 21 hodin.

 

Autor: Praha 6

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Koupaliště PETYNKA

Koupaliště PETYNKA Praha 6

Koupaliště PETYNKA Praha 6

Koupaliště PETYNKA Praha 6

Koupaliště PETYNKA Praha 6

Koupaliště PETYNKA Praha 6

Koupaliště PETYNKA Praha 6


Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 21.05.2024

Svátek má Monika

Citát pro dnešní den

Život nemá být čekání na to, že se naše sny změní ve skutečnost.

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz