Profi žena Praha 2010 - nový projekt vzdělávacích kurzů na území hlavního města

08.07.2010 15:41

Praha, 8. července 2010 - Projekt PROFI ŽENA, který pro ženy pracující na území hlavního města Prahy pořádá společnost Odyssey Performance Enhancement Network, úspěšně oslavil první rok své existence. Základní balíček tří kurzů tento týden absolvovala v pořadí stá účastnice - Martina Boledovičová z nakladatelství Smartpress.

PROFI ŽENA

Projekt zahrnuje celkem 13 kurzů, zaměřených na základy práva a financí, marketing, obchodní, komunikační i manažerské dovednosti, asertivitu, zvládání stresu, time management či osobní rozvoj. Po absolvování tří kurzů mohou podnikatelky využít také poradenských služeb z oblasti podnikatelských záměrů, výživy nebo osobní image.

„Cílem projektu PROFI ŽENA je nabídnout pražským ženám pomocnou ruku, aby dokázaly nejen skloubit svůj osobní život s profesním, ale také využít naplno svůj potenciál,“ říká manažerka projektu Jana Melníková.

Ženy, které podnikají jako OSVČ na území hl. m. Prahy, nebo jsou zaměstnané v pražské organizaci s maximálně devíti zaměstnanci a roční bilancí maximálně dva miliony EUR (tzv. mikropodnik), mohou využít dotací z Evropského sociálního fondu a zúčastnit se až tří kurzů jen za symbolický poplatek.

Absolventky kurzů oceňují zejména možnost podělit se o své problémy a otázky týkající se podnikání s ostatními účastnicemi, možnost vyměnit si kontakty a navázat spolupráci v podnikání i nabídku poradenských služeb pro konkrétní podnikatelské situace.

„Kurzy jsou koncipovány tak, aby si účastnice odnesly především praktické dovednosti. Pomocí různých výukových metod typu hraní rolí, videotréninků či skupinových brainstormingů si může každá účastnice danou problematiku vyzkoušet v praxi, a tím si ji lépe osvojit,“ vysvětluje Jana Melníková.

Kurzy jsou jednodenní nebo dvoudenní s maximálním počtem 10 účastnic. Projekt je plánován na dva roky s tím, že každý kurz bude opakován celkem osmkrát. PROFI ŽENA je v řadě již třetím projektem, na který společnost Odyssey Performance Enhancement Network získala dotace z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Praha - Adaptabilita.

PROFI ŽENA je komplexní a systematický vzdělávací projekt určený ženám, které podnikají jako OSVČ nebo jsou zaměstnané v mikropodnicích na území hlavního města Prahy. Financování je zajištěno z prostředků Evropského sociálního fondu (ESF) v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita (OPPA). Hlavním cílem projektu je nabídnout ucelený systém profesního vzdělávání a osobního rozvoje. Další informace o projektu jsou k dispozici na www.profizena.cz.

Možnost zúčastnit se 13 různých vzdělávacích kurzů potrvá do března 2011

Pro další informace, prosím, kontaktujte:
Martina Zápotocká, Odyssey Performance Enhancement Network, tel. 224 310 629,
e-mail:
info@profizena.cz

 

Autor: TZ: Odyssey Network

Líbil se vám článek? Dejte o něm vědět ostatním!

Přidejte svůj komentář k tipu - váš názor nás zajímá

 

Tipy čtenářů

Staňte se redaktory našich stránek a přidejte svůj tip

Nástroje

Odebírejte naše RSS RSS kanál

Dnes je 24.06.2024

Svátek má Jan

Citát pro dnešní den

Komerční sdělení

Získejte novou profesi !

Nabízíme poslední volná místa v masérském kurzu


www.sweb.cz

Náhled tisku | Vytisknout | Nahoru

2008 – 2009 © Prague Tip | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: c10.cz